JĘZYK MIGOWY W URZĘDZIE

 

W dniu 1 kwietnia 2012 r. weszła w życie ustawa o języku migowym i innych środkach komunikowania się, która daje prawo osobom niesłyszącym i głuchoniemym do skorzystania z usług tłumacza języka migowego przy załatwianiu spraw w urzędzie.

W związku z powyższym osoba uprawniona, która zamierza skorzystać z powyższych usług, zobowiązana jest zgłosić ten fakt w sekretariacie Urzędu Gminy w Radecznicy, ul. B. Prusa 21, 22-463 Radecznica w terminie co najmniej 3 dni roboczych przed wizytą w urzędzie.

Zgłoszenie powinno być dokonane w jednej z następujących form :
- e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
- faxem na nr (084) 68 18 041 (podając sposób przekazania informacji zwrotnej)
- przesłanie informacji pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy w Radecznicy, ul. B. Prusa 21, 22-463 Radecznica

W zgłoszeniu należy wskazać metodę komunikowania się.

 

 

 

logo2
1627312

Szukaj